Українська Малефісента: Катя Осадча у чорній сукні з розрізом та обідком із пір'я привела фанатів у захват

Катя Осадча не змогла пропустити одну з головних музичних подій в українському шоубізнесі. Разом із програмою "Світське життя" артистка з'явилася на церемонії нагородження премії "Українська пісня року". За традицією успішна ведуча обрала яскраве вбрання та цікавий головний аксесуар.

Українська Малефісента: Катя Осадча у чорній сукні з розрізом та обідком із пір'я привела фанатів у захват - today.ua

У палаці "Україна" зібралося чимало українських знаменитостей, включаючи Настю Каменських, Тіну Кароль, Олега Винника та Таюне, Михайла Поплавського, Ірину Білик та інших. Як завжди, Катя Осадча зі своєю програмою спробувала вивідати цікаві подробиці життя наших артистів.

Для виходу у світ телезірка та матуся трьох дітей обрала ефектне вбрання, яке багатьом нагадало образ Анджеліни Джолі з фільму "Малефісента".

У кадрі 38-річна Катя Осадча з'явилася в довгій облягаючій чорній сукні в блискітках, з довгими рукавами, високим горлом, складками на талії та ефектним розрізом на спідниці майже до стегна. Образ успішна ведуча завершила чорними туфлями-човниками, а також цікавим обідком з пір'ям з боків, що нагадали ріжки злої чаклунки з американського фільму. Українська Малефісента: Катя Осадча у чорній сукні з розрізом та обідком із пір'я привела фанатів у захват Нагадаємо, Тіна Кароль у прозорій сукні за кілька тисяч доларів розчарувала фанатів: "Що за несмак".