Укрпошта представила нову воєнну марку: як вона виглядає і коли потрапить у продаж

Укрпошта оприлюднила результати голосування за дизайн нової поштової марки. Стало відомо, як вона виглядатиме і коли почне продаватися. Йдеться про марку зі слоганом "Доброго вечора, ми з України".

Укрпошта представила нову воєнну марку: як вона виглядає і коли потрапить у продаж   - today.ua

Розробники проаналізували побажання українців щодо її дизайну. Гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський повідомив, що найкращою була названа ілюстрація з "тракторними військами".

У голосуванні взяли участь 834 тисячі українців. Понад 340 тисяч віддали голоси за лідируючий варіант. На ньому відтворено реальні події, що мали місце у Миколаївській області: український трактор тягне занедбаний танк російських окупантів.

На другому місці опинилася марка "Путін, якого зупиняє ЗСУ". Цей дизайн набрав 155 тисяч голосів.

"Щодо переможної теми - за час війни наші люди невпинно постачали ЗСУ трофейні рашистські танки. Чого тільки вартий фермер, який вкрав ворожий танк або ті люди, які розбирали їх на запчастини, бо "в господарстві знадобиться"!" – з гумором вказав Смілянський.

Укрпошта представила нову воєнну марку: як вона виглядає і коли потрапить у продаж  Нову марку планують випустити у середині наступного місяця. Укрпошта роздрукує понад 5 мільйонів марок – 830 тисяч аркушів по 6 марок.

3 мільйони марок представлять із номіналом для оплати поштових відправлень по Україні. А 2 мільйони – для оплати міжнародної поштової кореспонденції.

Нагадаємо, де купити популярну поштову марку "Русський воєнний корабель… ВСЬО", яка спровокувала ажіотаж у мережі.

  • ТЕГИ