Помер Володимир Меньшов: режисер пішов з життя від наслідків коронавірусу

Автор: Анастасия Березовская

З життя пішов режисер фільму "Москва сльозам не вірить" Володимир Меньшов. Йому йшов 82-й рік.

Помер Володимир Меньшов: режисер пішов з життя від наслідків коронавірусу - today.ua

Звістки про смерть відомого радянського і російського кінорежисера Володимира Меньшова повідомила його сім'я спільно з "Мосфільмом". В офіційному повідомленні йдеться, що актор, продюсер і член правління "Мосфільму" помер через наслідки Covid-19. Відомо, що артист боровся з двосторонньою пневмонією і знаходився на третій стадії дихальної недостатності.

"Кіноконцерн" Мосфільм" і сім'я Володимира Меньшова з сумом повідомляють, що сьогодні Володимир Валентинович пішов з життя. Видатний радянський і російський кінорежисер, актор, сценарист, продюсер, член правління "Мосфільму" помер від наслідків коронавірусної інфекції на 82-му році", - йдеться в заяві.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

22 червня Володимир Меньшов був госпіталізований в московську лікарню, оскільки показник сатурації був дуже низьким - всього 89. Лікарів викликали рідні режисера. Помер Володимир Меньшов: режисер пішов з життя від наслідків коронавірусу Варто відзначити, що фільм Володимира Меньшова "Москва сльозам не вірить" був номінований на американську кінематографічну премію "Оскар" в номінації "Кращий фільм іноземною мовою".

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи

Нагадаємо, в Україні помер чоловік після щеплення відомою вакциною.