Померла “дівчина Бонда“ Таня Робертс: названа причина смерті

Померла актриса кінофраншизи про Джеймса Бонда. Таня Робертс, що зіграла в картині «Вид на вбивство» разом з Роджером Муром в ролі агента 007, померла у віці 65 років. Представник колишньої американської актриси й моделі повідомив, що могло стати причиною смерті.

Померла “дівчина Бонда“ Таня Робертс: названа причина смерті - today.ua
American actress Tanya Roberts stars as Stacey Sutton in the James Bond film 'A View To A Kill', 1984. She is holding Bond's trademark Walther PPK. (Photo by Keith Hamshere/Getty Images)

Менеджер Тані Робертс повідомив порталу TMZ про смерть актриси, яка зіграла дівчину Бонда в 14-й стрічці кінофраншизи. Їй йшов 66-й рік. Найімовірніше жінка померла через сильну травму голови.

У ЗМІ говорять, що після прогулянки зі своїми собаками, 65-річна актриса впала й отримала серйозну травму голови. Після термінової госпіталізації медикам довелося під'єднати її до апарату ШВЛ. Однак ніякі спроби повернути Таню Робертс до життя не допомогли. Не стало моделі увечері 3 січня 2021 року. Померла “дівчина Бонда“ Таня Робертс: названа причина смерті Спочатку Робертс зарекомендувала себе як модель завдяки гарній зовнішності й прекрасній фігурі. У 1982 році вона навіть прикрасила обкладинку відомого чоловічого журналу Playboy. У 1985 році її взяли на роль дівчини Бонда. Після цього Таня знялася ще в декількох фільмах.

Нагадаємо, в кінці грудня відбулися похорони Геннадія Кернеса. На церемонію прощання прийшли навіть опоненти «вічного» мера Харкова.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com