Урожай на підвіконні: сім овочів, які можна вирощувати у квартирі

Свіжа зелень, томати, цибуля відмінно ростуть і плодоносять у горщиках квітів на підвіконні. Міні-город у звичайній міській квартирі дозволяє цілий рік включати в меню свіжі рослинні продукти.

Урожай на підвіконні: сім овочів, які можна вирощувати у квартирі - today.ua

Зелена цибуля

Наповніть горщики для квітів або звичайні пластикові судочки універсальним грунтом для кімнатних рослин. Посадіть кілька цибулин і регулярно поливайте. Через пару тижнів можна вже буде зрізати зелені пір'їнки цибулі та відправляти їх у салат.

Кріп

Насіння кропу можна купити у будь-якому магазині для дачників. Посійте їх у ґрунт, поставте на сонячне вікно і помірно поливайте. У теплу пору року ємності з кропом можна виставити на балкон.

Петрушка

Перед посадкою насіння петрушки слід замочити на півгодини у кількості відстояної теплої води. Горщик із петрушкою необхідно поставити на освітлене сонячне світло підвіконня, але не під прямі сонячні промені. Коли з'являться сходи, посіви потрібно проредити, залишаючи між кущиками відстань близько 4 див.

Шпинат

Насіння шпинату рекомендують замочувати перед посадкою на кілька діб. Поливайте свою грядку рясно і обов'язково поставте на підвіконня або балкон, де багато світла.

Базилік

Урожай на підвіконні: сім овочів, які можна вирощувати у квартирі Базилік досить складно вирощувати з насіння, але є набагато простіший спосіб отримати врожай ароматної зелені. Поставте у склянку з водою гілочку базиліка, яку можна купити у будь-якому супермаркеті. Через кілька днів на стеблі з'являться коріння, пересадіть рослину в горщик і доглядайте звичайним способом. Щоб базилік почав кущитися, обріжте верхівку кущика, коли він трохи підросте.

Огірки

Необхідно придбати сорти огірків, що самосіються, витримати їх у розчині марганцівки протягом 20 хвилин. Потім насіння промийте та посійте в грунт під плівку. Коли розсада зійде і підросте, її можна розсадити на горщики, об'ємом близько шести літрів. Поливайте теплою водою щодня.

Помідори

У домашніх умовах найкраще вирощувати помідори-чері. Присипте насіння томатів шаром землі, завтовшки близько півтора сантиметра. Накрийте плівкою. Коли паростки стануть досить більшими, їх необхідно пересадити у великі контейнери. Томатам потрібне розсіяне освітлення та регулярний полив.

Дізнайтеся також, як вирощувати огірки на городі, щоб вони плодоносили весь сезон. П'ять секретів городників.