“Поважаю її і люблю“: Ахтем Сеітаблаєв після розлучення прокоментував роман з молодою актрисою

Для багатьох стало несподіванкою, що Ахтем Сеітаблаєв розлучився з дружиною через вісім років шлюбу. Режисер зізнався, що стало причиною їх розставання, а також відповів на чутки про роман з молодою актрисою.

“Поважаю її і люблю“: Ахтем Сеітаблаєв після розлучення прокоментував роман з молодою актрисою - today.ua

За словами українського і кримськотатарського актора і режисера, з дружиною Іванною Дядюрою він завершив стосунки вже давно, хоч інформація про їхнє розлучення просочилася в ЗМІ тільки днями. Артист зізнався, що зовсім не так уявляв собі сімейне життя, що останнім часом він став більш нервовим, та й пропала та іскра, яка тримала їх разом.

"Так сталося. У житті кожної людини бувають різні моменти. Останнім часом я став, можливо, трохи більш нервовим. Можливо, від того, що я, скажімо, зовсім інакше уявляв собі сімейне життя. Не знаю, не стало чогось того, що скріплювало нас", - зазначив Ахтем Сеітаблаєв.

“Поважаю її і люблю“: Ахтем Сеітаблаєв після розлучення прокоментував роман з молодою актрисою На щастя, експодружжю вдалося зберегти хороші відносини заради дочки Сафіє. З колишньою дружиною і дочкою режисер бачиться часто, вони перетинаються по роботі і намагаються залишитися друзями. “Поважаю її і люблю“: Ахтем Сеітаблаєв після розлучення прокоментував роман з молодою актрисою Незабаром після новин про розлучення в Мережі тут же з'явилися чутки про те, що Ахтем Сеітаблаєв закрутив роман з 28-річною актрисою Лілією Яценко, яка зіграла в його фільмі "Чужа молитва". Режисер зізнався, що відчуває до дівчини ніжні почуття, але між ними нічого немає. “Поважаю її і люблю“: Ахтем Сеітаблаєв після розлучення прокоментував роман з молодою актрисою

"Справа в тому, що нічого такого немає. Так, Ліля дійсно знімалася у мене і зіграла головну роль в стрічці "Чужа молитва". Я дуже ніжно до неї ставлюся, поважаю її і люблю, як дочку і сестру. Але ні, це неправда . Моє серце вільне ", - зізнався Ахтем Сеітаблаєв.

Нагадаємо, В'ячеслав Узелков закрутив роман після розлучення і показав фото з коханою.