У боді та ботфортах: переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан влаштувала жарку фотосесію

Переможниця 11-го сезону "Холостяк", турагент Ганна Богдан багато працює над собою, щоб мати розкішну фігуру. Дівчина в один період свого життя сильно погладшала, набравши більше ніж 16 кілограмів. Вона не могла дивитися на себе в дзеркало, не хотіла фотографуватись і не відчувала себе гарною. Але все змінилося, коли вона взялася за себе та повернула колишню форму.

У боді та ботфортах: переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан влаштувала жарку фотосесію - today.ua

Тепер колишня дружина екскерівника Офісу президента часто бере участь у фотосесіях, демонструючи свою розкішну фігуру.

В особистому обліковому записі в Інстаграм обраниця Михайла Заливако опублікувала нові фотографії, які могли б не пройти цензуру. У кадрі переможниця "Холостяк-11" постала у високих чорних чоботях зі шнурівкою та в еротичному боді з високою лінією трусів, довгими рукавами та вирізом на спині. Волосся Ганна Богдан прибрала у хвіст, зробила яскравий вечірній макіяж та одягла акцентні сережки.

Виглядала обраниця "Холостяка" справді ефектно, похвалившись довгими стрункими ногами, пружними сідницями, плоским животом та вузькою талією, а також красивою рівною шкірою без вад.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Богдан | Холостяк 11 ? (@hannastorozhuk)

"Як красиво, ось це ноги", "Дуже красива", "Анюта!!!! Ти просто сама досконалість!!", "Які ноги", "Став розуміти вираз ноги від вух", "Не можна мати такі ноги, це небезпечно", - пишуть шанувальники.

Нагадаємо, переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан у розкішній сукні принцеси-нареченої заінтригувала весільним фото.