У боді та шкіряному плащі: 55-річна Ольга Сумська вразила стрункістю у сміливому вбранні

Ольга Сумська не перестає дивувати своїх численних шанувальників. У віці 55 років українська актриса продовжує активно грати на сцені та вражати своїм розкішним зовнішнім виглядом. Цього разу артистка постала перед камерою у дуже несподіваному та досить сміливому образі.

У боді та шкіряному плащі: 55-річна Ольга Сумська вразила стрункістю у сміливому вбранні - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Ольга Сумська поділилася з фолловерами кадрами в образі Маргарити, яку вона грає на сцені. Вже понад 15 років легендарна вистава Валерія Біляковича "Майстер і Маргарита" радує глядачів та збирає аншлаги. Головну жіночу роль виконує незрівнянна красуня-актриса, якій вдається огорнути зал глядачів містикою і перенести в ту епоху і абсурдність тогочасного світу, коли всі жили в умовах тотальної брехні, терору, страху і нерозуміння, що є добро, а що є зло.

У кадрі 55-річна Ольга Сумська постала у нюдовому боді, довгому шкіряному плащі та високих чорних чоботях, оголосивши, що спектакль "Майстер і Маргарита" відбудеться у Дніпрі 15 грудня, а у Гуляйполі – 16-го. У боді та шкіряному плащі: 55-річна Ольга Сумська вразила стрункістю у сміливому вбранні Актриса виглядала приголомшливо в такому ефектному вбранні, похвалившись вузькою талією, плоским животом і довгими стрункими ногами без вад. Свій образ вона завершила красиво покладеним волоссям, випустивши дві передні пасма обрамляти обличчя. У боді та шкіряному плащі: 55-річна Ольга Сумська вразила стрункістю у сміливому вбранні Нагадаємо, молодша дочка Ольги Сумської змінила зачіску і вразила схожістю з матір'ю.