У ботфортах та спідниці: Олена Зеленська з'явилася на публіці у сміливому вбранні

Олена Зеленська активно працює у ролі першої леді. Колишній сценарист студії "Квартал 95" займається багатьма ініціативами: зміною харчування у школах, проблемою домашнього насильства, створенням аудіогідів українською мовою по всьому світу та іншим. Кожна її поява активно обговорюється в Мережі. І це стосується не лише її роботи, а й зовнішнього вигляду.

У ботфортах та спідниці: Олена Зеленська з'явилася на публіці у сміливому вбранні - today.ua

Вчора дружина Володимира Зеленського з'явилася на прем'єрі фільму "Розірви коло", який розповідає про реальних українок, які пережили домашнє насильство, але змогли вирватися, уникнути аб'юзера і почати нове життя.

На публіці перша леді України з'явилася у дуже стильному осінньому образі. Вона одягла кремові шкіряні високі чоботи з широкою халявою, коричневу мідіспідницю, чорну водолазку та піджак у коричнево-чорну клітинку. Також Олена Зеленська одягла стримані аксесуари та маску для обличчя. Волосся вона уложила у звичному вигляді з косим проділом і злегка підкрученими кінцями. У ботфортах та спідниці: Олена Зеленська з'явилася на публіці у сміливому вбранніУ ботфортах та спідниці: Олена Зеленська з'явилася на публіці у сміливому вбранні

"Відбулася прем’єра фільму "Розірви коло". Це непросте кіно. Насамперед тому, що не ігрове. Героїні – реальні українські жінки, які розповідають свої справжні історії. І вони – болючіші за художні. Бо не кожен актор досягне тієї правдивості, з якою люди свідчать самі", - зазначила Олена Зеленська.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ??? ??????? ?? ????? ?????

Нагадаємо, Олена Зеленська з червоним манікюром та у блузі з бантом підкорила новим ефектним образом.