У чорній вечірній сукні та смокінгу: Олена та Володимир Зеленські викликали фурор новим виходом у світ

Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська взяли участь в урочистостях з нагоди Дня працівників дипломатичної служби України, що відбулися у селі Гута, що на Івано-Франківщині.

У чорній вечірній сукні та смокінгу: Олена та Володимир Зеленські викликали фурор новим виходом у світ - today.ua

"Сьогодні день тих, хто захищає інтереси нашої держави на міжнародній арені. Хто є нашим голосом у міжнародних організаціях, нашим надійним щитом на дипломатичному фронті. Дякую за величезну працю на благо України. З Днем працівників дипломатичної служби!" – зазначив президент Володимир Зеленський у публікації .

На публіці подружжя з'явилося одягнене в елегантне вечірнє вбрання. Володимир Зеленський обрав класичний чорний костюм, білу сорочку та чорного метелика. У чорній вечірній сукні та смокінгу: Олена та Володимир Зеленські викликали фурор новим виходом у світ Його прекрасна дружина віддала перевагу наряду від українського бренду Litkovskaya, заснованого у 2009 році Лілією Літковською. Олена Зеленська виглядала фантастично у чорній атласній сукні з цікавою лінією декольте та спущеними рукавами, що підкреслила струнку фігуру першої леді України. Волосся екссценарист студії "Квартал 95" прибрала у гарну елегантну зачіску, а образ завершила довгими сережками. У чорній вечірній сукні та смокінгу: Олена та Володимир Зеленські викликали фурор новим виходом у світ

"Люблю цю пару", "Найкращий дипломат - це наша перша леді", "Які ж вони неймовірні", "Найкращі наші Президент і перша леді", - пишуть шанувальники.

Нагадаємо, Володимир Зеленський показав ніжне фото з дружиною: "Рідні люди поряд".