У теробороні чи Німеччині: куди зник Олег Винник

Зникнення Олега Винника з радарів стало мало не темою номер один. Український співак, який у мирний час рідко робить публікації, вирішив не нехтувати цим правилом і у воєнний час. Чим дуже розчаровані його шанувальники, які намагаються з'ясувати, де саме знаходиться виконавець.

У теробороні чи Німеччині: куди зник Олег Винник - today.ua

Варто зазначити, що у Мережі з'явилися повідомлення, що український виконавець, який збирав стадіони в Україні, втік до Німеччини. Якщо це правда, його шанувальники залишаться дуже розчаровані. Проте подейкують люди, посилаючись на перевірені джерела, що Олег Винник служить у територіальній обороні.

Про це стало відомо з листування підписників артиста під однією з його публікацій, де шанувальники щиро розчаровані тим, що музикант не виходить на контакт, не говорить про війну в країні і не дає благодійних концертів у країнах Європи, як багато інших артистів, – він просто зник. Але чи зник насправді? Невже Олег Винник захищає нашу країну нарівні з Тарасом Тополею, Андрієм Хливнюком та іншими? У теробороні чи Німеччині: куди зник Олег Винник Принаймні, у цьому впевнений користувач під ніком angelyphil09, який сміливо заявив, що співак у теробороні:

"Він у теробороні начебто. Він в Україні, маю інформацію з перевіреного джерела. Ну і суто логічно, його не випустили б за кордон".

У теробороні чи Німеччині: куди зник Олег Винник Фоловери зазначили, що Олег Винник не міг покинути Україну у воєнний час, і що у нього немає німецького громадянства, про що говорять інші.

А ось на обурення шанувальниці, чому публічна людина не висловлює свою думку щодо війни, один із підписників зазначив, що в нього не завжди є зв'язок, знову натякаючи на те, що артист служить. У теробороні чи Німеччині: куди зник Олег Винник Якщо ж чутки правдиві, то ми бажаємо Олегу Виннику удачі та сили!

Нагадаємо, фото дружини Олега Винника в молодості викликало фурор у Мережі: "Ідеальна у будь-якому віці".