В “Холостяк-11“ повернулась ексучасниця, яку глядачі вважають головною претенденткою на перемогу

Фінал реаліті-шоу "Холостяк 11" буде особливим, вперше в історії проекту за руку і серце будуть боротися не дві, а три дівчини. В одинадцятому випуску Михайло Заливако несподівано для всіх повернув одну з колишніх учасниць.

В “Холостяк-11“ повернулась ексучасниця, яку глядачі вважають головною претенденткою на перемогу - today.ua

Очікувалося, що у фінальній частині проекту залишаться дві дівчини - Розалі та Анна. Але одна з ексучасниць реаліті вирішила, що вона ще не все сказала головному "холостяку" країни.

Юля "Зайка", для якої у Михайла Заливако не знайшлося троянди в дев'ятому випуску шоу, написала записку з проханням дати їй другий шанс. "Холостяк" був приголомшений, але погодився зустрітися з дівчиною на місці їх першого побачення. На зустріч Юля прийшла в тій самій сукні та туфлях, які їй купив Михайло.

"Я тут, щоб сказати тобі дуже важливі речі. Перше питання - чутки, які ходили навколо мене на проекті. Про ескорт і так далі ... Я ніколи цим не займалася! Друге і найголовніше - я реально хочу бути з тобою. Я тебе кохаю!" - відкрито зізналася в своїх почуттях Юля.

Юля "Зайка" дуже сподобалася мамі головного героя реаліті, дівчина спілкувалася з Ларисою Іллівною по відеозв'язку.

"Мені 27 років, я з Києва, і я дуже закохана в вашого сина", - сказала Юля мамі Михайла і не змогла стримати сліз.

В “Холостяк-11“ повернулась ексучасниця, яку глядачі вважають головною претенденткою на перемогу Пізніше Юля познайомила Михайла Заливако зі своєю мамою Іриною.

"Вони дивляться один на одного захопленими очима. Можливо, Міша став би моїм зятем. Я була б не проти. Внуков хочу", - заявила мама Юлі "Зайки".

Рішучість Юлі та її підприємливість не залишилися непоміченими, Михайло повів дівчину в квітковий магазин і вручив їй троянду, зі словами, що він хоче, щоб вона повернулася в шоу.

Нагадаємо, в 11-му випуску шоу "Холостяк" Михайло Заливако відправив додому дівчину, яка не сподобалася його мамі.