У ліжку в піжамах: дочка Олі Полякової ніжно привітала зіркову маму з днем народження

Оля Полякова сьогодні, 17 січня, відзначає день народження. Успішній українській артистці виповнилося 38 років. Однією з перших "Королеву ночі" привітала її старша дочка.

У ліжку в піжамах: дочка Олі Полякової ніжно привітала зіркову маму з днем народження - today.ua

Коли годинник пробив дванадцять, 16-річна Маша Полякова зайшла до спальні своєї матері з гітарою в руках. Співачка-початківець, яка впевнено вирішила йти стопами матері тільки в іншому жанрі, виконала культову вітальну пісню, з бездоганною англійською вимовивши "Happy Birthday, dear mom" (З днем народження, дорога мама).

Маша з'явилася в кадрі з розпущеним волоссям і в милій світлій піжамі.


Зважаючи на все, зіркова сім'я все ще знаходиться в їхньому заміському будинку під Києвом, де Оля Полякова провела новорічні канікули, поки її колеги відпочивали в Мексиці, на Мальдівах та в США. Артистка порушила свою багаторічну традицію і не полетіла в теплі краї на свято. Зазвичай із сім'єю виконавиця прямує на Мальдіви.

Але зараз Оля Полякова зайнята – вона випускає кулінарне шоу "Королеви кухні", гастролює з Дзідзьо з їхньою новою комедією "Зірки за обміном" та готує нові проєкти. Мабуть, артистка відклала подорож, і незабаром порадує своїх численних шанувальників фотографіями в бікіні з теплих країв.

Нагадаємо, Оля Полякова показала рідкісне фото із підрослими дочками: “Комплімент від Бога“.