У мікро купальнику і з айфоном: Кравець здивувала зухвалим виглядом та ідеальною фігурою

Шанувальники одночасно знаходяться в подиві та захваті. Кравець опублікувала в соцмережах фото, яке зробила на айфон, позуючи перед дзеркалом. В такому мінімалістичному купальнику красуню ще не бачили ...

У мікро купальнику і з айфоном: Кравець здивувала зухвалим виглядом та ідеальною фігурою - today.ua

В своєму мікроблозі в Інстаграм дружина футболіста Артема Кравця поділилася новим фото в мікро купальнику. Мама двох дітей Анна Кравець показала себе у всій красі, позуючи для фото в блакитному костюмі для купання, який складається з невеликих трикутничків еластичної тканини.

Знімок Анна Кравець зробила на свій айфон і, звичайно ж, опублікувала на своїй сторінці в Інстаграм. У мікро купальнику і з айфоном: Кравець здивувала зухвалим виглядом та ідеальною фігурою Передплатники сторінки інста-блогера Анни Кравець вражені красою дівчини. Багато визнали, що фігура у дружини футболіста - витвір мистецтва. Хтось зазначив, що Ганні личить блакитний колір, але у більшості шанувальників, ймовірно, просто пропав дар мови, тому вони прокоментували публікацію Кравець безліччю смайликів у вигляді вогню.

"Зая, ти нереальна ?", "Блакитний дуже йде ??? !!!!", "Огооо !!! ??", "Твір мистецтва".

У мікро купальнику і з айфоном: Кравець здивувала зухвалим виглядом та ідеальною фігурою Нагадаємо, раніше однофамільниця Анни Кравець - українська актриса і учасниця студії "Квартал 95" Олена Кравець весело відзначила свято своїх молодших дітей - двійнят Вані і Каті.