У мінішортах і маминих туфлях: переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала рідкісні фото

Переможниця 11 сезону романтичного проєкту "Холостяк" Ганна Богдан захоплює своїх шанувальників і змушує заздрити хейтерів своїм зовнішнім виглядом. Обраниця Михайла Заливако може похвалитися модельними даними: довгими стрункими ногами, плоским животом, вузькою талією і красивою підтягнутою шкірою.

У мінішортах і маминих туфлях: переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала рідкісні фото - today.ua

Завдяки своїй прекрасній спадковості дівчина успішно вийшла заміж за екскерівника Офісу президента Андрія Богдана, який показав їй хороше життя. На жаль, їх союз довго не проіснував, і незабаром після розлучення Анна Богдан потрапила в реаліті "Холостяк".

Після перемоги в шоу кількість шанувальників дівчата значно зросла, і вона стала все частіше розповідати про себе. Обраниця Михайла Заливако поділилася з фоловерами в Інстаграм-сторіз рідкісними архівними фотографіями.

У мінішортах і маминих туфлях: переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала рідкісні фото

"Ви впізнали малишку? Змінилася?" - поцікавилася у фанатів переможниця "Холостяк-11", на що велика частина відповіла "ні".

У мінішортах і маминих туфлях: переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала рідкісні фото На одному фото Ганна Богдан зображена на лінійці з бантами в зачісці та шкільній формі, а на іншому сидить на кріслі в мінішортах, блузі і маминих туфлях. Уже в шкільному віці дівчинка могла похвалитися модельними даними.

Нагадаємо, фіналісти "Холостяк-11" Олексій Тригубенко і "Холостячка" Юлія Бельченко розповіли, як вони зараз ставляться до головних героїв реаліті.