Модне фарбування волосся, яке відмінно приховує сивину

Найзавидніші красуні світового кінематографа і шоу-бізнесу підхопили новий тренд в фарбуванні волосся. Хитрість в тому, що сивині надається чудовий сріблястий відтінок і ці пасма майстерно включаються в образ.

Модне фарбування волосся, яке відмінно приховує сивину - today.ua

Сивина - модна "родзинка" сезону літо-осінь 2021 року. Новий вид фарбування відмінно маскує сивину, хоча попелясті акценти можуть включити в свій образ дівчата, пасом яких ще не торкнулася сивина.

"Сріблясте" фарбування має на увазі підсвічування окремих пасом холодними попелястиим відтінками. Результат виходить просто дивовижний. Модне фарбування волосся, яке відмінно приховує сивину Намагатися самостійно відтворити подібне фарбування, напевно, не варто. Навряд чи у вас вийде рівномірно вибрати і пофарбувати локони так, щоб готова зачіска перетворила вас в дівчину з обкладинки глянцевого журналу. Цю справу краще довірити професіоналам.

Важливо також пам'ятати, що холодні попелясті відтінки дуже примхливі, доведеться використовувати підтримуючі колір шампуні, кондиціонери-ополіскувачі і маски для волосся. Бажано, вибирати професійні засоби, які можуть порадити в перукарні. Модне фарбування волосся, яке відмінно приховує сивину Ще один важливий момент: регулярно балуйте свою шкіру масками і пілінгом. При необхідності, відвідуйте косметолога. Попелястий холодний відтінок волосся буде гармоніювати лише з доглянутою шкірою обличчя.

Дізнайтеся також, які види фарбування волосся увійшли в моду навесні 2021 року.