У моду входять багатошарові стрижки середньої довжини: три найбільш трендові зачіски осені 2021

У сезоні осінь-зима 2021 року в тренді будуть багатошарові стрижки середньої довжини, які не вимагають укладання. Такі зачіски підійдуть для жінок будь-якого віку, відмінно виглядають на густому, ослабленому, прямому і кучерявому волоссі.

У моду входять багатошарові стрижки середньої довжини: три найбільш трендові зачіски осені 2021 - today.ua

Каскад

Одна з найулюбленіших усіма жінками світу стрижка каскад знову повертається в моду. Зачіска не вимагає ніякого догляду, завжди виглядає акуратно, стильно і привабливо. Стилісти також рекомендують використовувати сучасні техніки фарбування, щоб підкреслити багатошаровість і вишуканість зачіски.

У моду входять багатошарові стрижки середньої довжини: три найбільш трендові зачіски осені 2021 Італійка

Дуже схожа на каскад стрижка, однак "драбинка" більш плавна. Італійка - це ідеальний варіант зачіски для жінок, які хочуть візуально зробити свою шевелюру більш об'ємною. Восени в моді буде стрижка італійка з філірованими локонами біля обличчя.

У моду входять багатошарові стрижки середньої довжини: три найбільш трендові зачіски осені 2021 Лисячий хвіст

Раніше стрижку лисячий хвіст вибирали володарки довгого волосся, але, як виявилося, на пасмах середньої довжини зачіска виглядає не менш привабливо і оригінально. В тренді восени 2021 року стрижка лисячий хвіст з яскраво забарвленими пасмами. У моду входять багатошарові стрижки середньої довжини: три найбільш трендові зачіски осені 2021 Дізнайтеся також, які стрижки не вимагають укладання та постійного оновлення. Красива зачіска залежить тільки від того, наскільки правильно підібрана стрижка!