У парних образах: Надя Дорофєєва показала рідкісне нове фото з коханим

Надя Дорофєєва справді "на стилі", який люблять повторювати її шанувальники. Але не лише вони, а й бойфренди зірки. Співачка похвалилася новим романтичним фото з київським ресторатором.

У парних образах: Надя Дорофєєва показала рідкісне нове фото з коханим - today.ua

Українська співачка більше року тому пішла від свого чоловіка, співака Володимира Дантеса понад 10 років стосунків, закрутила роман з його добрим другом і зрадила свою подругу. І якщо на початку свого романтичного шляху зірка практично не показувала спільних фото з Михайлом Кацуріним, то зараз робить це набагато частіше.

Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін - фото

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Надя Дорофєєва опублікувала селфі, на якому постала з коханим. Пара зображена в обнімку у схожих образах.

У кадрі столичний ресторатор та успішна співачка постали у дуже схожих оверсайз пальто - Надя у довгому об'ємному чорному, а Мишко - у сірому. Виконавиця завершила свій образ милим укладанням у дві кіски, а підприємець – трендовою шапочкою-біні у стилі Монатика.

У підписі Дорофєєва поцікавилася, як багато з її передплатників зараз страждають від застуди, зазначивши, що в їх з Михайлом оточенні хворіють дуже багато друзів, та й самі вони все ніяк не вилікуються.

У парних образах: Надя Дорофєєва показала рідкісне нове фото з коханим

Про розставання Наді та Вови Дантеса стало відомо незабаром після початку повномасштабного вторгнення. Зазначалося, що пара розлучилася кілька місяців до цього, і ходили чутки, що співачка вже зустрічалася з ресторатором, заради якого і покинула свого чоловіка. Після цього Дантес закрутив роман з колишньою дружиною Кацуріна - ось така "Санта-Барбара" вийшла.

Нагадаємо, Дантес різко відповів фанатці, яка образила його колишню дружину: "Дорофєєва - явно не топ".