У смугастому костюмі: Катя Осадча сходила на побачення з чоловіком у Таїланді

Катя Осадча та Юрій Горбунов вирушили у тривалу подорож до Таїланду. З собою вони взяли лише старшого сина – 4-річного Івана, бо з 5-місячним Данилом переліт був би неможливий, та й у відпустці з немовлям було б багато проблем. А тому, залишивши малюка на няню та бабусь, зіркова родина полетіла у відпустку.

У смугастому костюмі: Катя Осадча сходила на побачення з чоловіком у Таїланді - today.ua

Успішні українські ведучі проводять дуже багато часу на пляжі - засмагаючи під палючим сонцем і плаваючи в блакитній воді. Катя Осадча та Юрій Горбунов граються з дитиною, катаються на човні, катамарані та дошці для серфа.

Увечері закохані вирішили вибратися на романтичну вечерю. В особистому обліковому записі в Інстаграм Катя Осадчая показала своє вбрання для побачення. Незмінна ведуча програми "Світське життя" одягла трендовий біло-блакитний костюм у смужку з широкими штанами та сорочкою вільного крою. Свій образ артистка завершила нюдовими еспадрильями та багатошаровою прикрасою на шиї. Телезірка зібрала волосся в гладкий пучок і відмовилася від макіяжу. У смугастому костюмі: Катя Осадча сходила на побачення з чоловіком у Таїланді

"На вечерю. Зі Старим Новим Роком", - зазначила в публікації Катя Осадча, показавши, як цокається келихами з шампанським з чоловіком.

Юрій Горбунов для побачення вибрав повністю біле вбрання: шорти та сорочку.

Нагадаємо, Юрій Горбунов зізнався, чи планують вони з Катею Осадчою завести ще одну дитину.