У Мережі показали вбрану різдвяну ялинку в будинку Єлизавети II

Приготування у королівських замках монаршої родини Великобританії йдуть повним ходом. У Мережі показали розкішну 6-метрову зелену красуню, яка прикрашає будинок Єлизавети II у Віндзорі.

У Мережі показали вбрану різдвяну ялинку в будинку Єлизавети II - today.ua

У соціальних мережах опублікували фото, на якому можна побачити, як працівники Віндзорського замку прикрашають гарну пишну ялинку у Георгіївській залі у рамках щорічної різдвяної виставки королівської колекції. З 25 листопада 2021 року по 31 січня 2022 року всі бажаючі можуть відвідати палац, побачити дерево, а також театральні костюми, які вдягала тоді ще принцеса Єлизавета зі своєю сестрою принцесою Маргарет. Під час Другої світової війни дівчатка перевдягали та давали вистави, щоб зібрати гроші для армії.

Варто зазначити, що цього року Єлизавета II відзначатиме своє перше Різдво без чоловіка – принц Філіп помер у квітні 2021 року, не доживши два місяці до свого сторіччя. Саме тому для Її Величності так важливо, щоб уся сім'я зібралася разом та підтримала її.

Поки що невідомо, чи поїде королева за традицією відзначати свята до Сандрінгаму, чи залишиться у Віндзорському замку, де вона живе останні кілька років. Проте достеменно відомо, що на Різдво не приїде принц Гаррі зі своєю родиною. Онук Єлизавети II люб'язно відмовився від особистого запрошення бабусі-королеви, яка мріяла побачити своїх правнуків – Арчі та Лілібет.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Royal Collection Trust (@royalcollectiontrust)

Нагадаємо, попри проблеми зі здоров'ям Єлизавета II таємно відвідала хрестини своїх правнуків.