У Мережі показали претендента на серце Злати Огневич в шоу “Холостячка-2“

Зовсім скоро стартує другий сезон романтичного шоу "Холостячка". Найуспішніші чоловіки України поборються за увагу відомої виконавці Злати Огневич. У Мережі показали красеня-стоматолога - претендента на серце артистки.

У Мережі показали претендента на серце Злати Огневич в шоу “Холостячка-2“ - today.ua

Зовсім скоро стартує новий сезон проєкту "Холостячка" і телеканал СТБ починає знайомити глядачів з учасниками реаліті.

Серед них справжній романтик і доктор за покликом серця - Роман Васильєв. Йому 33 роки, він родом з Миколаєва. Кілька років тому чоловік переїхав до Києва, щоб там продовжувати медичну практику хірургічного стоматолога. Роман хоче розвивати не тільки професійну кар'єру, але і знайти любов.

Прикладом ідеальних відносин для нього стали батьки, які разом вже більше ніж 30 років. Як і Злата Огневич він мріє побудувати щасливу сім'ю і гармонійні відносини.

"Я повністю готовий до того, щоб створити міцну сім'ю", - стверджує новий учасник шоу "Холостячка-2".

У Мережі показали претендента на серце Злати Огневич в шоу “Холостячка-2“ Виходячи з фото, опублікованого в Мережі, 33-річний стоматолог вирішив здивувати Злату Огневич, з'явившись перед нею, сидячи верхи на білому коні і з букетом в руках. Судячи з усього, кінної їздою чоловік зайнявся напередодні проєкту, щоб справити враження на співачку.

Виходячи з Інстаграма Романа, на який підписано більш як 6 тисяч осіб, він багато подорожує, займається спортом, ділиться подробицями своєї роботи і постійно відвідує семінари та курси з підвищення професійної кваліфікації.  Так само як і Злата Огневич Васильєв любить активний відпочинок, займається риболовлею і екстремальними видами спорту. У Мережі показали претендента на серце Злати Огневич в шоу “Холостячка-2“ Чи підкорить стоматолог з Миколаєва зірку національного масштабу, дізнаємося зовсім скоро.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Роман Васильєв (@god_of_dentistry)

Нагадаємо, в Мережу злили ім'я одного з фаворитів Злати Огневич на шоу "Холостячка-2".