У Мережі з'явилися кадри з квартири колишнього чоловіка Ані Лорак, де він мешкає з молодою нареченою

Після розлучення з Ані Лорак турецький бізнесмен втратив свій бізнес та почав будувати його з нуля. Наразі він є співзасновником інтернет-магазину гіпоалергенної турецької косметики. Живе Мурат Налчаджиоглу у розкішній квартирі у новобудові Києва разом зі своєю молодою нареченою та її дочкою.

У Мережі з'явилися кадри з квартири колишнього чоловіка Ані Лорак, де він мешкає з молодою нареченою - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм наречена колишнього чоловіка Ані Лорак похвалилася, як вони прикрасили своє житло до новорічних свят.

У квартирі Мурата одна велика кімната: кухня, поєднана з їдальнею та залом. Навколо мармурова підлога, ідеально рівні білі стіни та стеля, вікна на всю стіну. У головній кімнаті сучасна кухонна техніка та барна стійка, де бізнесмен часто готує сніданки для своєї доньки та романтичні вечері для нареченої. Тут стоїть просторий диван, а на стіні висить велика плазма. Біля стіни розмістився стіл, за яким помістяться щонайменше 10 осіб. У Мережі з'явилися кадри з квартири колишнього чоловіка Ані Лорак, де він мешкає з молодою нареченою У кадрі 25-річна Лілія показала, наскільки змінився їхній будинок перед Новим роком. Стіл прикрашають штучні ялинкові гілки, свічки та статуетка з оленем. У кутку кімнати стоїть невисока штучна ялинка, прикрашена святковими кулями, а поруч великий іграшковий Санта-Клаус.

Нагадаємо, наречена колишнього чоловіка Ані Лорак вразила знімком у короткому топі: "Пощастило нареченому".