У шоу “Холостячка 2“ з'явиться справжній маг і повернеться один з вибувших чоловіків

Новий випуск шоу "Холостячка 2" подарує глядачам масу приємних і несподіваних сюрпризів. У реаліті з'явиться справжній чаклун, передбачення якого завжди збуваються ...

У шоу “Холостячка 2“ з'явиться справжній маг і повернеться один з вибувших чоловіків - today.ua

За традицією, що склалася на шоу "Холостячка", головна героїня - це сучасна принцеса, руки і прихильності якої домагаються сміливі лицарі. Учасники реаліті спробують здивувати красуню-холостячки, а Злата Огневич повинна буде прийняти складне рішення про подальшу долю на шоу кожного з чоловіків.

Злата Огневич побачить, як учасники змагатимуться у феєричному шоу талантів. У четвертому випуску реаліті "Холостячка 2" на глядачів чекають сюжети, в яких чоловіки постануть в найнесподіваніших амплуа, продемонструють свої найпотаємніші таланти. Звичайно ж, не обійдеться і без розчарувань.

У шоу “Холостячка 2“ з'явиться справжній маг і повернеться один з вибувших чоловіків

Головна героїня шоу не раз зізнавалася, що шукає свою другу половинку серцем, їй не так важлива зовнішність, як внутрішнє наповнення чоловіка. У новому епізоді "Холостячка 2" Злата Огневич попрощається з тими учасниками, які не зуміють довести свою готовність до відносин.

Поява справжнього мага - це "родзинка" чергового випуску шоу "Холостячка 2". Одне з пророцтв екстрасенса зовсім скоро збудеться. До того ж, у шоу повернеться один з фаворитів Злати Огневич.

Нагадаємо, один з учасників шоу "Холостячка 2" висловився про Злату Огневич - "не хочу будувати відносини з "куркою""...