У старому костюмі та на високих підборах: Олена Зеленська не перестає дивувати стильними образами

Перша леді України Олена Зеленська веде активну роботу на своїй посаді. Вона черпає натхнення у своїх зарубіжних колег не лише в різних ініціативах, а й у принципах життя, і стилі.

У старому костюмі та на високих підборах: Олена Зеленська не перестає дивувати стильними образами - today.ua

Ідею розумного споживання дружина Володимира Зеленського, мабуть, почерпнула у королеви Іспанії та герцогині Кембриджської. Що Летиція, що Кейт Міддлтон нерідко з'являються на публіці у старому одязі та обирають бюджетні бренди. Наприклад, дружина принца Вільяма нещодавно одягла сукню, якій вже понад 10 років.

Перша леді України вдягла старий спідничний костюм 12 листопада у Львові на четвертий регіональний форум "Реформа системи шкільного харчування". Це ж вбрання Олена Зеленська одягала під час робочого візиту до США. У ньому ж дружина політика поклала квіти до Меморіалу жертвам Голодомору у Вашингтоні.

Чорна спідниця-олівець довжиною до середини гомілки, подовжений двобортний піджак з кишенями, матовими гудзиками та гарною вишивкою у вигляді колосків на грудях гарно сидить на стрункій фігурі першої леді України.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ??? ??????? ?? ????? ?????

Цього разу Олена Зеленська одягла його з класичними туфлями на високих підборах та трендовими срібними сережками. Волосся дружина президента уложила у пишну зачіску з косим проділом і трохи завила кінці. На форумі перша леді звернула увагу на важливість якісного здорового харчування у школах, яке не лише допомагає зберегти дитяче здоров'я, а й допомогти у засвоєнні нової інформації на заняттях.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ??? ??????? ?? ????? ?????

Нагадаємо, Олена Зеленська здивувала новим діловим образом, підібравши помаду під колір піджака.