У стилі ретро: дочка Ольги Сумської здивувала яскравою та стильною зачіскою

Донька Ольги Сумської останнім часом дуже любить експериментувати над зовнішністю. Вона пробувала різні укладання, коли носила довге волосся, проте напередодні нового року 31-річна актриса вирішила коротко підстригтися, але і це не заважає їй дивувати фанатів цікавими укладками.

У стилі ретро: дочка Ольги Сумської здивувала яскравою та стильною зачіскою - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз Антоніна Паперна опублікувала фото з гримерки, мабуть, зірка готувалася до зйомок чергового випуску шоу, яке веде, або для нової ролі.

"Ретро привіт", - зазначила у публікації Антоніна Паперна.

У кадрі донька відомої української актриси Ольги Сумської постала у картатій сорочці та з підкрученими у стилі ретро кучерями. Вона нанесла легкий макіяж, підкресливши свою природну красу. У стилі ретро: дочка Ольги Сумської здивувала яскравою та стильною зачіскою Після того, як дочка Ольги Сумської вийшла заміж за успішного російського актора, вона рідко знімалася в кіно. Останні її ролі були у фільмі "Дідусь" та "Відлига". З Володимиром Ягличем у Антоніни Паперної розпочався роман у 2015 році. Через два роки закохані стали батьками, а у 2020 році народилася їхня друга дитина. Живе сім'я у Підмосков'ї у розкішному будинку у закритому елітному районі.

Нагадаємо, донька Ольги Сумської у облягаючій сукні із сітчастими вставками приголомшила стрункою фігурою.