В топі і старому пальто: Кейт Міддлтон потрапила в об'єктиви папараці

Кейт Міддлтон, принц Вільям і вся королівська родина (крім Меган Маркл) на власному прикладі показують, що таке усвідомлене споживання. Раз у раз монарші особи з'являються на публіці в старому одязі. Наприклад, у герцогині Кембриджської є чоботи, які вона носить ось уже 10 років. Не викидає вона після носки і інший одяг: пальта, сукні, туфлі, сумки, спідниці.

В топі і старому пальто: Кейт Міддлтон потрапила в об'єктиви папараці - today.ua

Так, сьогодні Кейт Міддлтон і принц Вільям з'явилися разом в Садах Кью в Лондоні, щоб взяти участь у заході, пов'язаному з новою освітньою ініціативою "Покоління Earthshot". Вона спрямована на розробку розв'язання серйозних екологічних проблем, а також пошук вчених і винахідників, які допоможуть зробити наш світ кращим.

Саме тому герцогиня Кембриджська вибрала наряд в зеленому відтінку, а саме своє старе пальто прямого крою з милим коміром і на блискавці, яке вона надягала в 2013, 2014 і 2016 роках. Під нього вона одягла топ з короткими рукавами на тон світліше, а образ завершила чорними брюками-палаццо, в яких також раніше з'являлася на публіці, і туфлями з гострим носком.

Нагадаємо, Кейт Міддлтон в розкішній вечірній сукні разом з чоловіком, свекром і свекрухою відвідала прем'єру фільму "Не час помирати".