Василіса Фролова без макіяжу показала себе після пологів

Василіса Фролова в віці 43 років вперше стала мамою. Ось уже чотири дні зірка знаходиться в приватному столичному пологовому будинку, умови в якому можна порівняти з 4-зірковим готелем. Ведуча провела рум-тум і показала себе без макіяжу.

Василіса Фролова без макіяжу показала себе після пологів - today.ua

8 березня українська телеведуча Василіса Фролова стала вперше мамою. На світ з'явився здоровий хлопчик, якого назвали Родіоном.

Через 4 дні після народження сина телезірка показала себе шанувальникам. У кадрі ведуча постала без макіяжу в банному халаті. Виглядає Василіса Фролова дуже свіжо і може похвалитися рівним тоном обличчя без вад. Василіса Фролова без макіяжу показала себе після пологів Українська зірка провела рум-тур по палаті пологового будинку, зазначивши, що умови її цілком влаштовують. Всередині хороший новий ремонт, сучасна лікарняне ліжко, просторий диван, стіл для прийому їжі та власна ванна кімната з сучасною сантехнікою. За вікном видніється парк, в який Василіса Фролова поки ще не спускалася, зазначивши, що тільки «недавно навчилася ходити заново». Василіса Фролова без макіяжу показала себе після пологів Зовсім недавно ведуча розкрила, хто ж став батьком її дитини - ним виявився відомий телепродюсер Дмитро Котеленець. Новоспечена матуся до цього не афішувала свої стосунки та не розкривала ім'я свого коханого.

Нагадаємо, Василіса Фролова народила хлопчика і показала перше фото з сином.