Василіса Фролова показала чарівні фото з першої фотосесії сина

Василіса Фролова ось уже як рівно місяць мама. 43-річна ведуча пізнає всі радощі материнства і звикає до нового життя, яке зосереджене тільки на дитині. Щоб відзначити перший місяць з народження свого сина, успішна артистка опублікувала чарівні фото, вперше показавши обличчя Родіона. На знімках мама і син відображені в однакових образах.

Василіса Фролова показала чарівні фото з першої фотосесії сина - today.ua

Ще будучи вагітною українська ведуча взяла участь у фотозйомці. Позувала зірка в облягаючій чорній сукні з довгими рукавами і високим розрізом до стегна, а також в шапочці з вушками як у Міккі Мауса. Василіса Фролова похвалилася округлим животом, а також стрункими ногами. Родіон на фото зображений в такому ж образі, як і його відома мама. Хлопчик з'явився в кадрі в чорному костюмі з хвостиком, вушках і плюшевих тапочках, в точності як Міккі Маус.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Vasilisa Frolova (@vasyafrolova)

"Місяць людині. Ви ж, сподіваюся, не жартуйте, що він найскладніший. За цей час трансформацій з тілом і розумом в рази більше, ніж за всю вагітність. Людина повністю заволоділа мною і поки ніяких шансів на самостійне вільне життя не дає. Що ж ви не попереджали то? На честь першої дати з ранку Родіон влучно пульнул прямісінько в мамину косметичку, тим самим як би засвідчивши її непотрібність", - зазначила в публікації зірка.

Підписники не стали обманювати зірку, відзначаючи, що далі буде тільки складніше, але додавши, що в рази цікавіше. Фанати побажали телеведучій терпіння і удачі, а також моральної готовності до підліткового віку Родіона, до якого ще, звичайно, дуже багато часу.

Нагадаємо, Василиса Фролова зізналася, скільки важить через 2 тижні після пологів.