Василіса Фролова показала рідкісне фото підрослого сина: “Який великий вже“

Українська ведуча Василіса Фролова перебувала у Дубаї, коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. До того, як ракети обрушилися на житлові будинки та школи, артистка часто публікувала знімки зі своєї райської відпустки. Однак із лютого від неї майже не було звісток.

Василіса Фролова показала рідкісне фото підрослого сина: “Який великий вже“ - today.ua

"Відрізало і оніміло вже як 4 місяці. Не бачу сенсу і не маю права витрачати ваш час на свій контент", - написала того тижня Василіса Фролова.

Свій новий рідкісний пост ведуча опублікувала у День Конституції України. Вона приєдналася до інших українських жінок, які зараз перебувають у Дубаї, і вони разом виконали українську народну пісню "Ой у лузі".

Василіса Фролова виглядала чудово в симпатичному синьому сарафані на одне плече, під який вдягла яскраво-жовтий топ. Свого маленького сина, якому 1 рік та 4 місяці, зіркова матуся одягла у чарівну вишиванку. Родіон вже дуже великий, впевнено стоїть на ногах і робить спроби ходити з маминою підтримкою. У хлопчика великі виразні очі та чарівна посмішка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Vasilisa Frolova (@vasyafrolova)

"Ходить!!!!", "Такий миленький синочок", "Ви такі чудові", "Ластівки мої", "Божечки, тут у нас у Дубаї підріс маленький українець", "Боже, який вже великий", "Як йому личить вишиванка", "Який гарний українець", - захопилися підписники.

Нагадаємо, Василіса Фролова вперше показала батька своєї дитини.