Василіса Фролова зізналася, скільки важить через 2 тижні після пологів

Василіса Фролова зовсім недавно вперше стала мамою. 43-річна ведуча перенесла вагітність без ускладнень і вже через 2 тижні змогла похвалитися, що схудла на 9 кілограмів. Зірка розповіла, у чому ж її секрет.

Василіса Фролова зізналася, скільки важить через 2 тижні після пологів - today.ua

Відома українська ведуча розповіла, що нічого надприродного в своєму схудненні не бачить, оскільки за час вагітності вона практично не набрала зайву вагу. І це дійсно так. За кілька днів до народження свого першого і єдиного сина зірка встала на ваги, які показали позначку в 70,4 кілограма. А це означає, що зараз Василіса Фролова важить десь 61,4 кілограма.

Примітно те, що за час вагітності ведуча ні в чому собі не відмовляла, а особливо в солодкому. У пологовому будинку її годували 6 разів на день, а після пологів зірка полюбила наминати багет зі згущеним молоком.

За свою прекрасну фігуру Василіса Фролова вдячна своїм генам. Також новоспечена матуся годує грудьми, а це відмінний «тренажер» по спалюванню калорій.

«Так ось, щоб остаточно не скотитися в вуглеводну прірву, (а то вже стало нормою перекушувати і багетом зі згущеним молоком), я вирішила замовляти їжу додому. Коли режим поки не відновлено, адже я цілком залежу від примх Родіона, я свому роту не хазяйка», - зазначила Василіса Фролова.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Vasilisa Frolova (@vasyafrolova)

У Інстаграм ведуча показала судочки зі стравами, що складаються в основному з нежирного м'яса, величезної кількості овочів і каш. За словами зірки, їсть вона по п'ять разів на день невеликими порціями.

Нагадаємо, Василіса Фролова захопила зовнішнім виглядом на фото з першої прогулянки з сином.