Василіса Фролова захопила зовнішнім виглядом на фото з першої прогулянки з сином

Василіса Фролова зовсім нещодавно стала мамою, і весь свій час приділяє турботі за новонародженим немовлям. У Мережі зірка поділилася з шанувальниками чарівними фотографіями, зробленими під час першої прогулянки її сина.

Василіса Фролова захопила зовнішнім виглядом на фото з першої прогулянки з сином - today.ua

«Перша прогулянка Родіона», - зазначила в публікації ведуча.

З підписниками українська ведуча поділилася знімками, зробленими в парку біля водойми. Виглядає телезірка чудово, а з її обличчя не сходить посмішка. Для першої прогулянки з сином Василіса Фролова вибрала білі кросівки, блакитні джинси, рожевий худі, сіру водолазку і бежеве пальто.

Шанувальники оцінили зовнішній вигляд новоспеченої матусі:

«Ви дуже красива, бажаю здоров'я мамі і дитині», «Щасливих днів і ночей», «Найкрасивіша мама», «Яке прекрасне фото! Здоров'я синочку і мамі», «Цей погляд щасливої мами - диво».

Судячи з усього, компанію зірці склав її коханий - телепродюсер Дмитро Котеленець. Тільки після народження малюка Василіса Фролова розкрила особистість батька своєї дитини. Однак досі пара не показувалася разом. Також ведуча не ділиться спільними фото в соціальних мережах.

Нагадаємо, Василіса Фролова вирішила поділитися з шанувальниками фотографіями з різницею в два тижні, і показати, як вона виглядала напередодні народження малюка і через тиждень після.