Василіса Фролова вперше розповіла, що могла втратити дитину і померти

Телеведуча Василіса Фролова вперше розповіла про те, як з'явився на світ її первісток і про неоціненну допомогу українських лікарів. Тільки завдяки професіоналізму медиків 43-річна зірка ТБ стала мамою.

Василіса Фролова вперше розповіла, що могла втратити дитину і померти - today.ua

Популярна українська телеведуча і актриса Василіса Фролова вперше стала мамою 7 березня 2021 року. Пологи зіркової красуні були дуже важкими, вона могла втратити дитину і померти сама.

Василіса Фролова повинна була природним шляхом народити малюка, проте перейми все не починалися, знаменитість переносила малюка, у неї йшов уже 41 тиждень вагітності. Весь цей час знаменитість відчувала рухи плоду, але в якийсь момент він затих.

"Мій випадок підтверджує, що правильні фахівці можуть зберегти здоров'я і життя дитини. Там йшлося про хвилини, навіть не на годинник. Тому що у мене по КТГ була лінія на нижній межі зовсім. Як мені потім сказали, він не подавав артеріальних і дихальних ознак. Там було подвійне обвиття і гіпоксія", - розповіла подробиці появи на світ сина Родіона телеведуча.

Василіса Фролова вперше розповіла, що могла втратити дитину і померти Василіса Фролова чекала, що почнуться перейми, і мріяла народити природним шляхом, але після чергового обстеження лікар в терміновому порядку направив її до пологового будинку на кесарів розтин.

"Мене мама везе, я плачу, я не відчуваю живота, ось у чому жах. І лікар мені каже: "Василісочка, народжувати будемо сьогодні, будемо робити кесарів розтин". Робили місцевий наркоз. Я перебувала на межі життя і смерті. Мені було настільки погано", - поділилася спогадами про важкі пологи Василіса Фролова.

За словами актриси, пологи в приватній клініці обійшлися їй у 3 000 доларів США.

Нагадаємо, раніше Василіса Фролова вперше з'явилася на публіці з батьком своєї дитини. У кого закохана телеведуча?