“Важливо для дітей“: Юрій Горбунов показав милий сімейний вечір з сином

Юрій Горбунов - прем'єрний сім'янин, турботливий чоловік і прекрасний батько. Раз у раз в мікроблозі успішний український ведучий показує шанувальникам, як він проводить час зі своїм старшим сином - 4-річним Іваном, а з появою маленького Данила, кількість фото з дітьми збільшилася.

“Важливо для дітей“: Юрій Горбунов показав милий сімейний вечір з сином - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Юрій Горбунов вирішив показати, як він проводить час зі своєю дитиною, поки їхня мама, незмінна ведуча програми "Світське життя", знаходиться на роботі або зайнята новонародженим сином.

"Вечірні замальовки", - зазначив шоумен в підпису, супроводивши пост хештегами "вечір вівторка" і "малюємо з сином".

“Важливо для дітей“: Юрій Горбунов показав милий сімейний вечір з сином У кадрі можна побачити Юрія Горбунова одягненого в сірі шорти і білу футболку. Разом з Іваном він сидить на дивані в залі і разом розфарбовують малюнки. Хлопчик зображений боком, оскільки зіркові батьки все ще не показують його обличчя. Фанати прийшли в захват: "Як важливо для дітей увага батьків", "Щастя вашій прекрасній родині", "Добре шо не уроки", "Запасайтесь олівцями - от підросте молодший".

В цей же вечір, повернувшись додому, Катя Осадча опублікувала Селфі з чоловіком. Змив з лиця макіяж, зірка розташувалася біля чоловіка, поклала йому голову на плече і зазначила: "Вдома". “Важливо для дітей“: Юрій Горбунов показав милий сімейний вечір з сином 38-річна ведуча дуже часто з'являється на фото без макіяжу. Яскравий макіяж вона наносить тільки для світських заходів і зйомок.

Нагадаємо, Катя Осадча та Юрій Горбунов привітали місячного сина з першим ювілеєм, опублікувавши зворушливе спільне фото.