Вдівець Жанни Фріске вперше показав обличчя їхнього спільного сина

Жанна Фріске народила сина за два роки до своєї раптової смерті. Хлопчик з'явився на світ в цивільному шлюбі з ведучим Дмитром Шепелєвим, який після смерті коханої взяв всі турботи по вихованню дитини на себе. Зоряний батько прийняв рішення не показувати світові обличчя хлопчика, до сьогоднішнього дня.

Вдівець Жанни Фріске вперше показав обличчя їхнього спільного сина - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішний шоумен, який вів шоу "Розсміши коміка", зрідка публікував фото старшого сина, проте не показував його обличчя. Хлопчика зазвичай знімали зі спини або збоку. Однак все змінилося.

Гордий татко і колишній чоловік Жанни Фріске опублікував довгоочікувані знімки, на яких показав, як виглядає його зі співачкою дорослий син. Також Дмитро Шепелєв розповів, чому приховував хлопчика.

"8 років тому я прийняв для себе рішення не публікувати фотографії зі старшим сином Платоном. Тоді на це було кілька вагомих причин, головна з яких - моє бажання захистити його від пильної уваги в той час коли все що йому було потрібно це любов, турбота і спокій", - зазначив вдівець Жанни Фріске.

Але тепер все змінилося, оскільки Платон, за словами батька, не потребує захисту. Шепелєв назвав сина дорослим, яскравим, талановитим хлопчиком, дуже гідним і світлим.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Дмітріі̆ Шепелев (@dmitryshepelev)

Фанати прийшли в захват, але не змогли визначитися, на кого найбільше схожа дитина.

"Платон взяв всю красу своїх батьків", "Копія мами", "Він так змінився з моменту останніх його фото, які я бачила! Дуже, не впізнати", "Мені здається він на вас схожий", "З татом одне обличчя", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Дмитро Шепелєв виграв суд проти батьків співачки.