Вечірка диско: Леся Нікітюк в облягаючому блискучому комбінезоні показала, як відзначила день народження

Леся Нікітюк весело відгуляла свій 34-й день народження, який вона відзначила в одному з київських закладів. На вечірці в стилі диско гості веселилися всю ніч безперервно.

Вечірка диско: Леся Нікітюк в облягаючому блискучому комбінезоні показала, як відзначила день народження - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська ведуча, зірка таких шоу, як "Орел і Решка", "Хто зверху?" і "Ле Маршрутка", показала, як вона відзначала день народження.

У кадрі Леся Нікітюк з'явилася в облягаючому блискучому комбінезоні без бретелей з поясом на талії і вузькими брюками. Образ вона завершила золотою накидкою з бахромою. Волосся телезірка зібрала в тугий хвіст і нанесла яскравий вечірній макіяж.

Відзначала Леся Нікітюк в ресторані Queen в Києві, де все прикрасили до її свята в стилі диско, а запрошений діджей організував потрібну атмосферу за допомогою улюблених пісень з 80-х і 90-х. Вечірка диско: Леся Нікітюк в облягаючому блискучому комбінезоні показала, як відзначила день народження Гостей зустрічав кенді-бар і блискуча срібляста фотозона. Запрошені друзі та зірки були одягнені у відповідному стилі: в леопардові легінси, гетри, спортивні костюми і олімпійки. Не обійшлася тусовка без пісень "Руки Вверх", Вєрки Сердючки, "ВІА Гра" і Шакіри. Вечірка диско: Леся Нікітюк в облягаючому блискучому комбінезоні показала, як відзначила день народження Нагадаємо, Леся Нікітюк напередодні 34-річчя показала найбільш пам'ятні моменти зі свого життя.