Ведучий шоу “Холостячка 2“ розповів, чим відрізняється Злата Огневич від Ксенії Мішиної

Ведучий реаліті "Холостячка 2" Григорій Решетник порівняв двох "холостячок" всея України. За словами телеведучого, Злата Огневич і Ксенія Мішина деякими якостями дуже схожі, але в той же час, абсолютно різні за характером особистості.

Ведучий шоу “Холостячка 2“ розповів, чим відрізняється Злата Огневич від Ксенії Мішиної - today.ua

Зі схожих рис між головними героїнями "Холостячка 1" і "Холостячка 2" Григорій Решетник зазначив зовнішню жіночу красу і привабливість. Крім того, Злата Огневич і Ксенія Мішина обидві є талановитими і успішними артистками.

Що стосується відмінностей у характері, то тут ведучий шоу розповів, що Злата Огневич дуже любить екстрим, тоді як Ксенія Мішина не проявляє до нього великого інтересу. Ведучий шоу “Холостячка 2“ розповів, чим відрізняється Злата Огневич від Ксенії Мішиної Головна героїня реаліті "Холостячка 2" постійно занурена в якийсь творчий процес. Навіть в ході зйомок епізоду шоу співачка постійно наспівувала собі тихенько якісь мелодії і складала нові пісні.

Ксенія Мішина - дуже емоційна натура, як і Злата Огневич. Але актриса відразу висловлює свої почуття і емоції, тоді як співачка більш стримана і розкривається тільки на побаченнях.

Нагадаємо, Злата Огневич в першому випуску шоу "Холостячка 2" відправила по домівках відразу 9 чоловіків.