Віра Брежнєва кардинально змінила імідж і похвалилася різнобарвним каре

Однією з головних родзинок зовнішності Віри Брежнєвої, звичайно ж, є її біляве волосся, яке тільки підкреслює її красу. Останнім часом українська співачка активно експериментує над зовнішністю. Артистка показала себе з різнобарвним каре і чілкою - така зачіска дійсно личить зірці.

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж і похвалилася різнобарвним каре - today.ua

Успішна співачка, яка зосередила свою діяльність в Росії, звикла тримати особисте життя в секреті. Лише зрідка вона ділиться якимись цінними моментами, зрідка показуючи свого коханого чоловіка, композитора Костянтина Меладзе, і двох дочок. Зовсім недавно сім'я відсвяткувала день народження маестро в Києві, а вже зараз Віра Брежнєва відпочиває з рідними в Італії.

39-річна виконавиця в Інстаграм-сторіз поділилася кадрами з бутика. У кадрі зірка з'явилася в чорному спортивному костюмі, а також похвалилася своїм новим образом. Віра Брежнєва виглядає дуже цікаво з двоколірним каре і пишною чілкою. Судячи з того, що в магазині стоять манекени з перуками, не важко здогадатися, що співачка лише приміряла новий образ, а не зважилася на кардинальні зміни в зовнішності.

Однак каре в двох кольорах: блонд і молочний шоколад, дуже йдуть зірці. Також Віра Брежнєва відноситься до щасливиць, яким дійсно личить чілка.

Нагадаємо, дочка Віри Брежнєвої поділилася відвертими фотографіями в прозорій мереживній білизні.