Віра Брежнєва показала архівні фото зі старшою дочкою і привітала Соню з 20-річчям

Віра Брежнєва 20 років тому стала вперше мамою. На світ з'явилася чарівна дівчинка, яку зірка назвала Сонею. Сьогодні зіркова матуся відзначає день народження кровиночки, присвятивши їй зворушливий пост. Артистка показала милі архівні фотографії своєї сім'ї.

Віра Брежнєва показала архівні фото зі старшою дочкою і привітала Соню з 20-річчям - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Віра Брежнєва привітала Соню Кіперман з ювілеєм. Дівчинка, народжена в стосунках з Віталієм Войченко, зросла в прекрасну і гарну дівчину. Справжнім батьком для дівчинки став бізнесмен Михайло Кіперман, який удочерив Соню. У цих відносинах у Віри народилася ще одна донька - Сара.

Успішна виконавиця опублікувала кілька сучасних і архівних кадрів, показавши свою старшу дочку ще немовлям.

«20 років тому ми зустрілися, і це було моє найперше усвідомлене щастя! Моя перша донечка, перша правнучка, внучка і племінниця в нашій родині! Мій сенс, моя мотивація, мій учитель і моя безмежна любов. З Днем Народження, мій Ангел!» - зазначила в публікації горда матуся.

На одному зі знімків Віра Брежнєва зображена лежачи з Сонею, якій всього кілька місяців. Молода матуся з ніжністю дивиться на свою сплячу дочку.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Vera Brezhneva (@ververa)

Всього у співачки дві дочки, народжених від різних чоловіків. Зараз 39-річна виконавиця одружена з композитором і творцем групи «ВІА Гра», в якій співала білява красуня. Спільних дітей з Костянтином Меладзе у Брежнєвої немає, але шанувальники впевнені, що закохані ще зважаться завести спадкоємців.

Нагадаємо, Віра Брежнєва похвалилася інтер'єром свого розкішного особняка, в якому живе з маестро.