Віра Брежнєва показала, як відсвяткувала день народження і які подарунки отримала

Віра Брежнєва відсвяткувала свій день народження в Санкт-Петербурзі. 3 лютого артистці виповнилося 39 років. Через добу зірка розповіла, як вона провела свій день, і які подарунки отримала.

Віра Брежнєва показала, як відсвяткувала день народження і які подарунки отримала - today.ua

Успішна співачка і дружина відомого композитора Костянтина Меладзе разом з чоловіком і сестрою вирушила з Москви до Пітера, щоб відсвяткувати своє 39-річчя.

У Інстаграм-сторіз Віра Брежнєва розповіла, як це було.

«Минуло 2 дуже щасливих дня - зазначила в публікації співачка. - Телефон використовувала тільки для зйомок. Свій день народження вирішила відсвяткувати в Санкт-Петербурзі, і виїхали ми туди заздалегідь. 2го ввечері вже були там».

Віра Брежнєва показала, як відсвяткувала день народження і які подарунки отримала Виконавиця розповіла, що в подорож вирушила невеликою частиною своєї сім'ї - тільки з чоловіком і сестрою. До культурної столиці Росії зірки добиралися ні на літаку, а на поїзді.

«Настрій був святковим з самого початку», - підкреслила Віра Брежнєва.

Віра Брежнєва показала, як відсвяткувала день народження і які подарунки отримала Цікаво те, що в Пітері зірки вирішили зупинитися не в готелі, а зняти «справжню пітерську квартиру», інтер'єр якої, співачка з радістю показала шанувальникам. Також члени сім'ї разом з друзями Віри вирушили на вечерю в відомий ресторан азійської кухні. Віра Брежнєва показала, як відсвяткувала день народження і які подарунки отримала О 00:00 3 лютого подзвонили дочки Віри, з якими вона поговорила по відеозв'язку.

«А вранці, як подарунок, пішов сніг. І почали прибувати подарунки ... Букет від Сонечки з Лос-Анджелеса», - розповіла співачка.

Віра Брежнєва показала, як відсвяткувала день народження і які подарунки отримала Судячи з усього, свято пройшло на славу, і Брежнєва залишилася задоволена.

Нагадаємо, Віра Брежнєва показала рідкісне фото з чоловіком. Подружжя зайнялися спортом для людей похилого віку.