Весняний френч: ТОП-5 цікавих варіацій класичного манікюру

Для любительок френч манікюру ми підібрали нові нехитрі дизайни, щоб урізноманітнити свої нігтики. Навесні все цвіте і пахне, а тому пропонуємо спробувати щось новеньке в дизайні, що активно набирає популярність у стилістів.

Весняний френч: ТОП-5 цікавих варіацій класичного манікюру - today.ua

Що зазвичай асоціюється з весною: квіти, блакитне небо, яскраве сонце, веселка після дощу і щастя. Пропонуємо вам втілити всі ці головні «симптоми» весни в свій манікюр.

Подвійний френч

Весняний френч: ТОП-5 цікавих варіацій класичного манікюру Нова інтерпретація класичного французького манікюру, що заслужив велику популярність у 2021 році. Проявіть фантазію, виберете несподівані кольори і творіть.

Косий френч

Змініть кут французького манікюру і зробіть щось незвичайне і дуже красиве.

Райдужний френч

Весняний френч: ТОП-5 цікавих варіацій класичного манікюру Серед найпопулярнішого манікюру в Інстаграм саме райдужний фенч. Все, що для цього потрібно, пофарбувати нігтики в різні відтінки, щоб створити райдужний ефект. Такий манікюр вже випробували багато блогерів, включаючи італійку Кьяру Феррані та українку Лесю Никитюк.

Квітковий френч

Весняний френч: ТОП-5 цікавих варіацій класичного манікюру Дозвольте квітам розквітнути на ваших нігтях. Зробіть французький манікюр з трояндами, ромашками, тюльпанами або ліліями.

Чорний френч

Весняний френч: ТОП-5 цікавих варіацій класичного манікюру Для тих, хто ще не готовий до буяння фарб, завжди можна вибрати чорну версію. Французький манікюр чорного кольору завжди впишеться в образ і буде виглядати дуже елегантно.

Напередодні свята 8 Березня пропонуємо вам дізнатися про 7 ідей святкового манікюру, які ще не встигли приїсться.