Навесні 2022 у тренді будуть куртки з бахромою зі страз: фото модних моделей

Схоже, період мінімалізму та лаконічності у моді підходить до свого завершення. Людям у всьому світі набридли нудні наряди, їм хочеться блиску, оригінальних ідей та сяючої краси. Навесні 2022 року на піку популярності будуть стильні куртки з бахромою зі страз.

Навесні 2022 у тренді будуть куртки з бахромою зі страз: фото модних моделей - today.ua

Куртка - найпопулярніший вид верхнього одягу на весну. У 2022 році у тренді будуть дуті, стьобані, подовжені та укорочені куртки, які і в холоди зігріють, і підкреслять оригінальність образу.

Наймоднішими у весняний період будуть куртки з деніму, їхньою головною прикрасою послужить довга і блискуча бахрома зі страз. Така куртка чудово доповнить міський стиль, підійде для вечірок та романтичних зустрічей. Навесні 2022 у тренді будуть куртки з бахромою зі страз: фото модних моделей Якщо на вулиці дуже холодно, дощить і дме вітер, модна куртка з тканини, що не промокає, буде відмінним вибором. З актуальних кольорів – беж, чорний, ніжні пастельні та клітина. Навесні 2022 у тренді будуть куртки з бахромою зі страз: фото модних моделей Затишні плюшеві курточки – це весняна невагома шубка, легка і водночас дуже тепла. Комбінувати такі моделі можна з будь-яким одягом та взуттям, створюючи неповторні образи. Навесні 2022 у тренді будуть куртки з бахромою зі страз: фото модних моделей Нагадаємо, головним трендом весни 2022 року будуть модні кардигани, які візуально роблять фігуру стрункішою.