Viber назвав приховані функції, якими користуються лише досвідчені користувачі месенджера

Багато користувачів Viber навіть не здогадуються, що месенджер оснащений масою корисних і зручних функцій. Поки цими опціями користуються тільки самі просунуті любителі спілкування в популярному месенджері.

Viber назвав приховані функції, якими користуються лише досвідчені користувачі месенджера - today.ua

Про найважливіших, але поки ще маловідомі функції в Viber розповіли в керівництві східноєвропейського підрозділу компанії. Відправка відео- і фотографічних файлів - це, мабуть, найкорисніша і недооцінена опція в Viber. Можливість відправляти будь-які файли без їх стиснення полегшує процес роботи представників багатьох професій, а також дана "фішка" просто незамінна для студентів і школярів. Щоб медіафайли не втрачали якість при відправці, відшукайте в настройках розділ "Мультимедіа" - "Якість фото" і поставте галочку навпроти слова "Відмінна".

Автоматичний переклад повідомлень від іноземців дозволить швидко і без зайвих рухів спілкуватися з клієнтами та колегами з інших країн. Виконайте довгий клік на повідомлення, у випадаючому вікні натисніть "Перекласти" і не забудьте вказати потрібну мову. Viber назвав приховані функції, якими користуються лише досвідчені користувачі месенджера Заборона на збереження контенту в галереї позбавить від необхідності видаляти вручну непотрібні мультимедійні дані, які за умовчанням відправляються в галерею з Viber. У підрозділі "Мультимедіа" зніміть галочку з пункту збереження фото і відео в галерею. Тепер ви зможете зберігати вручну тільки ті файли, які вам потрібні.

Нагадування про важливі події. Поставити нагадування можна в розділі "Мої замітки", тепер Viber вам не дасть забути про Дні народження, важливі зустрічі і заходи. Натисніть і утримуйте палець на будь-якому записі в "Моїх замітках", а потім активуйте опцію "Встановити нагадування".

Нагадаємо, Viber запустив нову функцію, яка буде блокувати повідомлення і дзвінки від інших користувачів.