Віктор Павлик купив молодій дружині нове розкішне авто майже за мільйон гривень

Віктор Павлик, який нещодавно скаржився, що надто багато коштів виділяє на погашення кредиту за велику квартиру, де мешкає його колишня дружина, придбав розкішне авто для своєї молодої коханої. Концертний директор відомого українського співака похвалився обновкою майже за мільйон гривень.

Віктор Павлик купив молодій дружині нове розкішне авто майже за мільйон гривень - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Катерина Реп'яхова опублікувала нове фото. У кадрі дівчина постала у синіх джинсах, масивних чорних черевиках, довгому пальті в гусячу лапку, у шапці-біні та з маленькою сумочкою через плече. У камеру вона із широкою усмішкою на обличчі продемонструвала договір на придбання авто.

"Нехай збуваються мрії кожного з нас. Особливо у тих, хто старанно до них іде", - зазначила у публікації дружина Віктора Павлика.

Відповідаючи на запитання шанувальників, дівчина зазначила, що вони із чоловіком зупинили свій вибір на Toyota RAV4, вартість якої на ринку стартує від 700 тисяч гривень. Повідомляється, що Катерина обрала колір – білий перламутр. Авто класу "преміум" буде максимально укомплектовано, щоб гарантувати дружині та синові Віктора Павлика цілковиту безпеку.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Катя Павлік (Репяхова) (@repyahovakate)

Шанувальники пораділи за зіркову сім'ю, відзначаючи, що цілі досягають лише ті, хто до них впевнено рухається.

Нагадаємо, молода дружина Віктора Павлика зізналася, хто у їхній родині заробляє більше.