Віталій Кличко показав, з ким відсвяткував свій ювілей

Віталій Кличко живе і працює в Україні, в той час, як його дружина і троє дітей живуть за кордоном. 19 липня меру Києва і колишньому українському боксеру виповнилося 50 років. Після торжества політик поділився милим сімейним знімком, розповівши, з ким відзначав ювілей.

Віталій Кличко показав, з ким відсвяткував свій ювілей - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм український політик опублікував рідкісне сімейне фото. У кадрі Віталій постав разом зі своїм братом, Володимиром, який живе в Києві разом з дочкою від американської актриси. Також привітати батька приїхали два сини столичного мера: 21-річний Єгор-Деніел і 16-річний Максим-Олександр.

"Друзі! Дякую вам всім за таку кількість поздоровлень і теплих слів, які я отримав! Можу сказати, що в свої 50 я - щаслива людина. А сил і натхнення вистачить на реалізацію багатьох планів. Відзначив ювілей з рідними і близькими. Всі вони шлють вам найкращі побажання!" - зазначив у публікації Віталій Кличко.

Віталій Кличко показав, з ким відсвяткував свій ювілей Невідомо, чи приїхала до Києва дружина політика з дочкою. Наталя проживає в Гамбурзі, Німеччина, разом з молодшим сином і дочкою Єлизаветою-Вікторією, які ходять в Міжнародну школу. Старша дитина подружжя Кличків живе в Маямі. Всі діти українського політика народилися в США, і мають американське громадянство.

Нагадаємо, Олена Кравець показала, як відзначила 5-річчя двійнят Каті і Вані.