Влад Яма показав, як провів останній день з родиною в США

Влад Яма разом з дружиною і дитиною провели місяць в США. Зіркова українська сім'я разом з друзями відмінно провели час, насолодившись теплою погодою, піщаними пляжами, прохолодним океаном і всіма можливостями, які може запропонувати штат Флорида.

Влад Яма показав, як провів останній день з родиною в США - today.ua

У Інстаграм Ліліана і Влад Яма повідомили, що їх казкова відпустка за океаном підійшла до кінця.

Український хореограф опублікував фото, зроблене на березі в Маямі. Танцюрист в плавках лежить на піску біля води, розкинувши руки й ноги в формі зірочки.

«Ми ще повернемося, обіцяю!» - пообіцяв Влад Яма.

Влад Яма показав, як провів останній день з родиною в США Як відомо, сім'я щороку в січні їздить до Маямі, де відзначає день народження дружини зірки шоу «Танці з зірками».

Ліліана Яма опублікувала знімок, зроблений біля будиночка рятувальників. Танцівниця позує в нюдовому топі та чорних велосипедках.

«Пора додому ...», - з сумом зазначила дружина Ями.

Влад Яма показав, як провів останній день з родиною в США В останній вечір в США зоряне сімейство насолодилося смачною вечерею в одному з ресторанів міста Корал Гейблс, в окрузі Маямі.

Дружина Влада Ями похвалилася порцією суші, а також показала улюблений десерт сина: профітролі з морозивом.

«Улюблений десерт Лео. Лео - фудблогер», - зазначила в публікації щаслива матуся.

Влад Яма показав, як провів останній день з родиною в США Зовсім скоро сім'я буде вдома, в Україні. Шанувальники з нетерпінням чекають нових фото від танцюриста.

Нагадаємо, Ліліана Яма показала струнку фігуру на пляжі в Маямі.