Влад Яма показав, на кого схожий його єдиний син

Влад Яма разом з дружиною і сином приїхали в Запоріжжя, де живуть батьки хореографа. Шанувальникам танцюрист показав теплий вечір в колі рідних і своє дитяче фото. Побачивши тата Владислава Миколайовича, відразу стало ясно, на кого схожий його син Леон.

Влад Яма показав, на кого схожий його єдиний син - today.ua

Народився Влад Яма в родині вчителів-істориків. Мама зірки українського шоу-бізнесу працює в гімназії, а ось батько працював у відділі освіти районної адміністрації.

У Інстаграм-сторіз хореограф і його дружина Ліліана показали теплу зустріч, яка відбулася в гостях у батьків Ями. Мама наготувала багато смачних страв, а після застілля сім'я вирушила виконувати пісні. Любов Миколаївна зіграла на акордеоні, а Микола Петрович підспівував дитячі пісеньки.

Коли в кадр потрапив дідусь разом зі своїм онуком, відразу стало ясно, що 5-річний Леон - викапаний Микола Петрович. Влад Яма показав, на кого схожий його єдиний син Також в сторіз Влад опублікував своє дитяче фото. На чорно-білому знімку зображений чарівний малюк з широкою посмішкою і виразними очима. Порівнюючи фото батька і сина і в одному і тому ж віці, видно зовнішні сходства Влада і Леона. Влад Яма показав, на кого схожий його єдиний син Батьки відомого українського хореографа живуть у звичайній квартирі в Запоріжжі з пластиковими вікнами та балконом. У залі, наприклад, є просторий диван-куточок і плазмовий телевізор. А стіну прикрашають декоративні тарілки та сувеніри з місць, де побувала сім'я Влада Ями.

Народився і навчався хореограф в Запоріжжі, і має диплом Запорізького національного університету. З 9 класу почав викладати танці для дітей, а з 19 років вже брав в свої групи всі вікові категорії. Переїхавши до Києва, влаштувався до київського «Данс-центру» і виступав в Українській федерації сучасного танцю. На цей час активно співпрацює з балетом Freedom. Влад Яма показав, на кого схожий його єдиний син Широку популярність Влад Яма отримав після участі в шоу «Танці з зірками». Після цього став не тільки учасником, але і суддею проєкту.

Нагадаємо, Влад Яма вперше відвів сина в садок.