Влад Яма з дружиною створили вдома екзотичний куточок: фото

Влад Яма та Ліліана останнім часом зайняті своїм особняком в передмісті Києва. Зараз вони всіляко його облагороджують, щоб в новому будинку їм жилося комфортно і затишно. Дружина українського танцюриста виявилася великою любителькою тропічних рослин, а тому вирішила організувати у власній оселі екзотичний куточок.

Влад Яма з дружиною створили вдома екзотичний куточок: фото - today.ua

У Інстаграм-сторіз зірка шоу "Танці з зірками" показав нових мешканців їхнього будинку. Ліліана Яма, пройшовшись по знайомим, принесла додому безліч екзотичних рослин. Серед них: оливкове дерево, розмарин, банан, папороть, помідори "чері", спатифиллум і монстера.

"Захотілося озеленити будинок. Тепер у нас джунглі", - зізнається дружина Влада Ями.

Влад Яма з дружиною створили вдома екзотичний куточок: фото Закохані звели особняк в стилі лофт за містом, використовуючи в декорі незвичайні деталі, такі як світильник з терок. На кухні у них великий обідній стіл з дерева, грифельна дошка для записів і камін. Влад Яма з дружиною створили вдома екзотичний куточок: фото

"Ми мріяли про нього всім серцем. Неймовірне задоволення було продумувати окремі деталі і фішечки нашого будинку. Трохи декору я навіть фарбувала власноруч. Який же це кайф, словами не передати. Останні місяці будівництва ми майже жили тут, так хотілося скоріше закінчити ремонт. Тут наша душа в кожній деталі ", - описує своє сімейне гніздечко Ліліана Яма.

Влад Яма з дружиною створили вдома екзотичний куточок: фото Попри те, що відносини Влада і Ліліани здаються ідеальними, насправді, зізнається дружина танцюриста, це щоденна наполеглива робота. Запорукою їх щастя жінка вважає доброту, щирість і чуйність.

Нагадаємо, Влад Яма розповів про походження свого незвичайного прізвища. Виявляється, в роду танцюриста були японці.