Влад Яма з дружиною сваряться через ревнощі: хореограф розкрив неприємні сімейні таємниці

Відомий український хореограф Влад Яма відверто розповів про проблеми в сім'ї і про кризу відносин. У парі, яка здається шанувальникам ідеальною, насправді дуже багато сварок і претензій.

Влад Яма з дружиною сваряться через ревнощі: хореограф розкрив неприємні сімейні таємниці - today.ua

Професійний танцюрист, хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма зізнався, що найбільш часто в їхній родині сварки виникають на грунті ревнощів або через претензії. За словами артиста, особливо складними були перші два роки спільного життя.

Влад Яма та Ліліана не раз розходилися, але потім знову мирилися і сходилися. Причиною сварок в зоряній парі були не побутові проблеми, про які розбилася не одна сімейна "човен", а ревнощі, неготовність і взаємні претензії.

У кризових періодах у відносинах з Ліліаною Влад Яма схильний звинувачувати себе, в одному з останніх інтерв'ю танцюрист зізнався, що був молодий, а коли подорослішав, йому стало легше.

Влад Яма з дружиною сваряться через ревнощі: хореограф розкрив неприємні сімейні таємниці В даний час, коли Влад Яма та Ліліана прожили разом багато років, виховують чудового сина Ліона, причин для сварок стало набагато менше. Глава сім'ї розповів, що іноді злиться на дружину через її повільності.

У той же час, Ліліана заявила, що їй іноді не вистачає уваги з боку чоловіка. Вона розуміє, що Влад Яма багато працює, але коли він її не помічає, їй стає прикро.

Нагадаємо, Влад Яма влаштував дружині романтичний вечір у джакузі. Пара поділилася в Мережі ніжними сімейними фотографіями.