Володимир і Олена Зеленська вибрали парні наряди для робочої поїздки

Президент України Володимир Зеленський разом зі своєю дружиною, першою леді Оленою Зеленською прибув з робочим візитом до Черкаської області. В плані у глави держави - відвідання шевченківських місць в Каневі.

Володимир і Олена Зеленська вибрали парні наряди для робочої поїздки - today.ua

Насамперед президент і перша леді відвідали Шевченківський культурний центр, створений в рамках програми президента "Велике будівництво". Незабаром на території центру в Каневі побудують ще й гарний сучасний парк.

В рамках робочої поїздки Володимир і Олена Зеленська вшанували пам'ять класика української літератури, письменника і художника Тараса Шевченка. У Шевченківському національному заповіднику Канева подружжя поклали квіти до могили Кобзаря. Володимир і Олена Зеленська вибрали парні наряди для робочої поїздкиВолодимир і Олена Зеленська вибрали парні наряди для робочої поїздки На публіці президент і перша леді з'явилися в парних нарядах. Володимир Олександрович виглядав відмінно в чорних брюках, черевиках, водолазці і чорному пальто. Його дружина одягла високі чорні чоботи і елегантне чорне пальто з акцентом на талії. Під низ вона вибрала довгу спідницю кольору слонової кістки і блузу з відкладним комірцем в тон. Волосся Олена Зеленська прибрала в красиву зачіску і зробила природний макіяж, підкресливши натуральну красу. Володимир і Олена Зеленська вибрали парні наряди для робочої поїздки Нагадаємо, Олена Зеленська в облягаючій вечірній сукні підкорила красою і стрункістю. У Мережі показали раніше неопублікований фото першої леді України.