Володимир Остапчук показав, як кохана дружина привітала його з днем народження

Володимир Остапчук 27 вересня святкує день народження. Успішному українському ведучому виповнилося 37 років. Першою шоумена привітала його кохана дружина, нотаріус Христина Горняк.

Володимир Остапчук показав, як кохана дружина привітала його з днем народження - today.ua

Поздоровлення почалися відразу ж після 12 ночі. Прийшовши додому Володимира Остапчука зустріла його дружина, яка вручила йому тістечко зі свічками, надула кульки з різними написами і приготувала йому конверт, куди, за її слів, вона поклала свою любов.

"Моя любов перша привітала вночі. Так приємно, я в шоці", - зазначив шоумен.

Володимир Остапчук показав, як кохана дружина привітала його з днем народження Вранці Володимир Остапчук прокинувся під пісню Ірини Аллегрової "З днем народження". Красиво одягнувшись, парочка відправилася до французького кафе-кондитерської, де влаштувала фотосесію в паризькому стилі. Відповідними знімками поділилася в особистому акаунті в Інстаграм Христина Горняк.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від kristygor (@kristygor)

"З твоїм днем, моя любов! Всі слова я тобі сказала ще вчора, але сьогодні повторюся, що я дуже Тобою пишаюся, захоплююся і люблю! Дякую, що ти мій !!!" - зазначила в публікації дружина Остапчука.

А після цього вони поїхали по магазинах, обирати шоумену подарунок.

Особисте життя пари б'є ключем. У майбутньому році Володимир Остапчук та Христина Горняк переберуться в їх новий будинок. Пара купила ділянку, на якій зараз будується двоповерховий особняк. Фанати впевнені, що незабаром у пари народяться діти.